Novinky

Zahajujeme udržitelnost

Protože jsme se smluvně uvázali k tomu, že budeme aktivity projektu udržovat i po jeho ukončení, zahajujeme naši udržitelnost prvními kurzy. Aktuální nabídku vypsaných kurzů můžete nalézt v záložce „Vypsané kurzy„. Těšíme se na Vaši účast.

Celý článek

Konec projektu Partnerství pro ICT – Písek

Po tříleté spolupráci všech partnerů ukončujeme k 31. 10. 2014 náš projekt. O tom, co se událo a jak to vidíme jsme napsali v Píseckém světě.

Celý článek

Podporujeme podnikatelské myšlení

Šňůra workshopů, které mohou lidem s podnikatelským nápadem pomoci nápad zrealizovat, začíná 5. března. Aktivity se zaměří na rozvoj ekonomické gramotnosti a zvládnutí začátků podnikání. Přihlašte se na workshopy, účast je zdarma. Rozpis workshopů naleznete zde.

Celý článek

Veďte své projekty jednoduše

Veďte své projekty jednoduše!

Zveme Vás na cyklus workshopů věnovaných tematice projektového řízení. Věříme, že Vám přispějí ke správnějšímu, jednoduššímu a efektivnějšímu řízení Vašich projektů nejen díky univerzálnímu použití mezinárodně uznávané metodiky Prince2 ale také pomocí sdílení zkušeností mezi účastníky v rámci jednotlivých témat. Cyklus zahájíme prvními dvěma kurzy:
• 16.1. 2014 Základy projektového řízení dle PRINCE2 [...]

Celý článek

Kurz Trénink interního lektora

Přijďte na kurz Trénink interního lektora a model učící se organizace! Koná se 27.-28. srpna od 9 do 16 hod v zasedací místnosti JAIP, Na Zlaté stoce 1619, České Budějovice. Účast je bezplatná! Více info o kurzu naleznete zde. Hlaste se na email jitka.lukasova(zavinac)smartdialog.cz.

Celý článek

Zahájení pilotního ověřování

Projekt Partnerství pro ICT – Písek v červnu 2013 zahájil pilotní ověřování metodik, které vznikly v rámci tohoto projektu. Další kurzy určené pro manažery, ICT specialisty apod. budou pokračovat v průběhu podzimu a roku 2014. Přihlašovat se budete moci přímo přes stránky Eduportu po registraci.

Celý článek

Krátké shrnutí prvního Jihočeského vzdělávacího fóra

Krátké shrnutí prvního Jihočeského vzdělávacího fóra, které se uskutečnilo 12. června 2012 v prostorách Střední průmyslové školy a VOŠ v Písku.

Celý článek

První Jihočeské vzdělávací fórum

Zveme vás na první Jihočeské vzdělávací fórum s tématem ochrany duševního vlastnictví v ICT a dalším zajímavým programem, které se uskuteční v úterý 12. června 2012 od 9:00 do 15:30 hodin na SPŠ a VOŠ Písek, Karla Čapka 402.

Celý článek

Educity

Začali jsme pracovat na portálu Educity, který Vám nabídne registraci do kurzů, znalostní bázi a e-learning.

Celý článek

Spuštění webu

Dnes jsme spustili naši webovou prezentaci, která si klade za cíl poskytnout veřejnosti informace o tomto projektu a o naší nabídce.

Celý článek

 
OPVKs
Partneři